8. kolo
Ponedeljek 2.11.2015 ob 19. uri
Perutnina Ptuj 0 - 8 SAR Avtomatizacija
Restavracija PAN 8 - 0 VGP Drava
Dokl gostinstvo 5 - 3 SKEI Ptuj
Tames 4 - 4 Radio-Tednik Ptuj
Torek 3.11.2015 ob 19. uri
Elektro Maribor - Boxmark Team /tekma bo odigrana v četrtek 26.11. ob 19. uri/
Casino Poetovio 1 - 7 Klasmetal Sl. Gorice
Gostišče Iršič 7 - 1 Talum
Saubermacher Slovenija 4 - 4 Bowling center Ptuj
Vzorec mazanja : Victoria open 2014 (42 feet)
Posamični rezultati kola:
Mesto | Igralec | Ekipa | Št. kegljev | Št. iger | MVP |
1 | Klarič Bojan | SAR Avtomatizacija | 803 | 4 | 8 |
2 | Tuš Grega | Klasmetal Sl. Gorice | 777 | 4 | 8 |
3 | Miložič Gregor | Dokl gostinstvo | 777 | 4 | 4 |
4 | Kramar Timi | SAR Avtomatizacija | 774 | 4 | 8 |
5 | Šegula Robert | Tames | 763 | 4 | 8 |
6 | Mohorič Joži | Radio-Tednik Ptuj | 762 | 4 | 4 |
7 | Kuret Mario | SKEI Ptuj | 748 | 4 | 4 |
8 | Goznik Črtomir | Radio-Tednik Ptuj | 740 | 4 | 4 |
9 | Vidovič Sašo | Casino Poetovio | 715 | 4 | 2 |
10 | Kramar Jani | SAR Avtomatizacija | 697 | 4 | 8 |
11 | Draškovič Dejan | Bowling center Ptuj | 693 | 4 | 4 |
12 | Trunk Andrej | Tames | 689 | 4 | 2 |
13 | Kelenc Branko | VGP Drava | 680 | 4 | 5 |
14 | Mlakar Tomaž | Saubermacher Slovenija | 672 | 4 | 4 |
15 | Dajnko Sandi | Restavracija PAN | 670 | 4 | 8 |
16 | Vidovič Igor | Tames | 670 | 4 | 4 |
17 | Kurež Robert | Dokl gostinstvo | 666 | 4 | 4 |
18 | Branko Tuš | Klasmetal Sl. Gorice | 658 | 4 | 8 |
19 | Haladeja Miran | SKEI Ptuj | 658 | 4 | 6 |
20 | Voglar Zlatko | Restavracija PAN | 658 | 4 | 6 |
21 | Kramberger Mitja | Saubermacher Slovenija | 650 | 4 | 4 |
22 | Ciglar Jernej | Bowling center Ptuj | 649 | 4 | 4 |
23 | Mohorič Lea | Radio-Tednik Ptuj | 643 | 4 | 4 |
24 | Šuen Franc | SKEI Ptuj | 643 | 4 | 3 |
25 | Darko Sklepič | Klasmetal Sl. Gorice | 635 | 4 | 6 |
26 | Habjanič Branko | Saubermacher Slovenija | 633 | 4 | 2 |
27 | Horvat Stanislav | SKEI Ptuj | 628 | 4 | 0 |
28 | Dokl Matic | Dokl gostinstvo | 624 | 4 | 6 |
29 | Spačal Gregor | Saubermacher Slovenija | 619 | 4 | 4 |
30 | Čuček Benjamin | Bowling center Ptuj | 617 | 4 | 6 |
31 | Kaučevič Damjan | Bowling center Ptuj | 616 | 4 | 4 |
32 | Ivanuša Blaž | VGP Drava | 611 | 4 | 2 |
33 | Peter Fekonja | Klasmetal Sl. Gorice | 600 | 4 | 0 |
34 | Berghaus Milan | SAR Avtomatizacija | 588 | 4 | 8 |
35 | Žitnik Dean | Casino Poetovio | 586 | 4 | 2 |
36 | Drinić Mario | Casino Poetovio | 582 | 4 | 4 |
37 | Kolarič Monika | Radio-Tednik Ptuj | 582 | 4 | 4 |
38 | Šegula Mitja | Tames | 582 | 4 | 2 |
39 | Dajčman Aleš | Restavracija PAN | 576 | 4 | 4 |
40 | Kostanjevec Boštjan | Perutnina Ptuj | 575 | 4 | 0 |
41 | Pignar Vlado | Restavracija PAN | 568 | 4 | 5 |
42 | Andrej Zelenko | Perutnina Ptuj | 535 | 4 | 0 |
43 | Vesenjak Peter | VGP Drava | 522 | 4 | 0 |
44 | Malek Franc | VGP Drava | 521 | 4 | 2 |
45 | Horvat Simona | Casino Poetovio | 512 | 4 | 2 |
46 | Starčič Tadej | Dokl gostinstvo | 466 | 3 | 4 |
47 | Sabina Osterc | Perutnina Ptuj | 464 | 4 | 0 |
48 | Vindiš Slatič Danica | Perutnina Ptuj | 434 | 4 | 0 |
49 | Zelenik Bogdan | Dokl gostinstvo | 173 | 1 | 1 |