7. kolo
Ponedeljek 19.10.2015 ob 19. uri
Talum 6 - 2 Boxmark Team
Tames 3 - 5 Bowling center Ptuj
Radio-Tednik Ptuj 8 - 0 Perutnina Ptuj
Gostišče Iršič 2 - 6 SAR Avtomatizacija
Torek 20.10.2015 ob 19. uri
Dokl gostinstvo 6 - 2 Elektro Maribor
Saubermacher Slovenija 2 - 6 Casino Poetovio
Restavracija PAN 2 - 6 SKEI Ptuj
Klasmetal Sl. Gorice 7 - 1 VGP Drava
Vzorec mazanja : BC Ptuj (38 feet)
Posamični rezultati kola:
Mesto | Igralec | Ekipa | Št. kegljev | Št. iger | MVP |
1 | Čuček Benjamin | Bowling center Ptuj | 764 | 4 | 6 |
2 | Javornik Jože | Gostišče Iršič | 762 | 4 | 4 |
3 | Čerček Zvonko | Talum | 759 | 4 | 8 |
4 | Kelenc Branko | VGP Drava | 742 | 4 | 6 |
5 | Šegula Robert | Tames | 735 | 4 | 2 |
6 | Drinić Mario | Casino Poetovio | 729 | 4 | 8 |
7 | Mohorič Joži | Radio-Tednik Ptuj | 728 | 4 | 8 |
8 | Tuš Grega | Klasmetal Sl. Gorice | 718 | 4 | 6 |
9 | Kramar Timi | SAR Avtomatizacija | 716 | 4 | 6 |
10 | Dokl Matic | Dokl gostinstvo | 705 | 4 | 6 |
11 | Draškovič Dejan | Bowling center Ptuj | 700 | 4 | 6 |
12 | Goznik Črtomir | Radio-Tednik Ptuj | 697 | 4 | 8 |
13 | Bezenšek Darko | SAR Avtomatizacija | 697 | 4 | 6 |
14 | Darko Sklepič | Klasmetal Sl. Gorice | 693 | 4 | 8 |
15 | Berghaus Milan | SAR Avtomatizacija | 691 | 4 | 6 |
16 | Branko Tuš | Klasmetal Sl. Gorice | 687 | 4 | 6 |
17 | Haladeja Miran | SKEI Ptuj | 687 | 4 | 6 |
18 | Horvat Stanislav | SKEI Ptuj | 682 | 4 | 8 |
19 | Trunk Andrej | Tames | 677 | 4 | 6 |
20 | Šamperl Marko | Dokl gostinstvo | 670 | 4 | 8 |
21 | Kurbus Boris | Gostišče Iršič | 667 | 4 | 2 |
22 | Đuran Miran | Elektro Maribor | 663 | 4 | 6 |
23 | Purgaj Andrej | Gostišče Iršič | 659 | 4 | 2 |
24 | Fišer Franc | Talum | 655 | 4 | 8 |
25 | Vidovič Sašo | Casino Poetovio | 652 | 4 | 4 |
26 | Kurež Robert | Dokl gostinstvo | 636 | 4 | 4 |
27 | Kramberger Mitja | Saubermacher Slovenija | 635 | 4 | 2 |
28 | Mohorič Lea | Radio-Tednik Ptuj | 632 | 4 | 6 |
29 | Žitnik Dean | Casino Poetovio | 632 | 4 | 6 |
30 | Kuret Mario | SKEI Ptuj | 631 | 4 | 4 |
31 | Kaučevič Damjan | Bowling center Ptuj | 626 | 4 | 4 |
32 | Veler Sonja | Boxmark Team | 626 | 4 | 4 |
33 | Voglar Zlatko | Restavracija PAN | 624 | 4 | 4 |
34 | Starčič Tadej | Dokl gostinstvo | 623 | 4 | 2 |
35 | Spačal Gregor | Saubermacher Slovenija | 622 | 4 | 6 |
36 | Ciglar Jernej | Bowling center Ptuj | 621 | 4 | 2 |
37 | Ornik Vili | Elektro Maribor | 620 | 4 | 2 |
38 | Janžekovič Martina | Boxmark Team | 617 | 4 | 2 |
39 | Šuen Franc | SKEI Ptuj | 616 | 4 | 2 |
40 | Terbuc Franc | Elektro Maribor | 615 | 4 | 2 |
41 | Dajčman Aleš | Restavracija PAN | 609 | 4 | 4 |
42 | Šegula Mitja | Tames | 608 | 4 | 4 |
43 | Dajnko Sandi | Restavracija PAN | 603 | 4 | 2 |
44 | Frešer Janko | Gostišče Iršič | 603 | 4 | 2 |
45 | Kajtezovič Nenad | Elektro Maribor | 602 | 4 | 2 |
46 | Kolarič Monika | Radio-Tednik Ptuj | 600 | 4 | 6 |
47 | Vesenjak Peter | VGP Drava | 600 | 4 | 2 |
48 | Vidovič Igor | Tames | 594 | 4 | 2 |
49 | Kekec Karolina | Boxmark Team | 590 | 4 | 4 |
50 | Peter Fekonja | Klasmetal Sl. Gorice | 590 | 4 | 2 |
51 | Ferlinc Darko | Restavracija PAN | 571 | 4 | 2 |
52 | Malek Franc | VGP Drava | 568 | 4 | 0 |
53 | Habjanič Branko | Saubermacher Slovenija | 566 | 4 | 2 |
54 | Veršič Ida | VGP Drava | 566 | 4 | 2 |
55 | Skuber Franjo | Talum | 563 | 4 | 4 |
56 | Kostanjevec Boštjan | Perutnina Ptuj | 556 | 4 | 2 |
57 | Andrej Zelenko | Perutnina Ptuj | 534 | 4 | 2 |
58 | Kovačič Damjan | Talum | 527 | 4 | 0 |
59 | Turk Damjan | Casino Poetovio | 524 | 4 | 4 |
60 | Jančar Gabi | Boxmark Team | 514 | 4 | 2 |
61 | Mlakar Tomaž | Saubermacher Slovenija | 514 | 4 | 0 |
62 | Sabina Osterc | Perutnina Ptuj | 495 | 4 | 0 |
63 | Simon Puc | Perutnina Ptuj | 397 | 4 | 0 |
64 | Klarič Bojan | SAR Avtomatizacija | 338 | 2 | 2 |
65 | Kramar Jani | SAR Avtomatizacija | 333 | 2 | 2 |