10. kolo
Ponedeljek 16.11.2015 ob 19. uri
Dokl gostinstvo 7 - 1 Casino Poetovio
Talum 1 - 7 Tames
Radio-Tednik Ptuj 4 - 4 SAR Avtomatizacija
Restavracija PAN 4 - 4 Saubermacher Slovenija
Torek 17.11.2015 ob 19. uri
Perutnina Ptuj 5 - 3 Elektro Maribor
VGP Drava 6 - 2 Boxmark Team
SKEI Ptuj - Gostišče Iršič /tekma je prestavjena/
Klasmetal Sl. Gorice - Bowling center Ptuj /tekma je prestavjena/
Vzorec mazanja : Sydney (33 feet)
Posamični rezultati kola:
Mesto | Igralec | Ekipa | Št. kegljev | Št. iger | MVP |
1 | Goznik Črtomir | Radio-Tednik Ptuj | 906 | 4 | 8 |
2 | Berghaus Milan | SAR Avtomatizacija | 872 | 4 | 6 |
3 | Kostanjevec Boštjan | Perutnina Ptuj | 720 | 4 | 8 |
4 | Vidovič Igor | Tames | 718 | 4 | 6 |
5 | Šegula Robert | Tames | 715 | 4 | 8 |
6 | Miložič Gregor | Dokl gostinstvo | 706 | 4 | 6 |
7 | Kramar Jani | SAR Avtomatizacija | 697 | 4 | 6 |
8 | Trunk Andrej | Tames | 690 | 4 | 8 |
9 | Čerček Zvonko | Talum | 690 | 4 | 4 |
10 | Kelenc Branko | VGP Drava | 686 | 4 | 6 |
11 | Mohorič Joži | Radio-Tednik Ptuj | 665 | 4 | 2 |
12 | Đuran Miran | Elektro Maribor | 661 | 4 | 4 |
13 | Kekec Karolina | Boxmark Team | 638 | 4 | 2 |
14 | Vidovič Aleksander | Elektro Maribor | 637 | 4 | 4 |
15 | Vidovič Sašo | Casino Poetovio | 637 | 4 | 4 |
16 | Klarič Bojan | SAR Avtomatizacija | 633 | 4 | 2 |
17 | Fišer Franc | Talum | 628 | 4 | 2 |
18 | Kramberger Mitja | Saubermacher Slovenija | 624 | 4 | 6 |
19 | Šegula Mitja | Tames | 611 | 4 | 2 |
20 | Zelenik Bogdan | Dokl gostinstvo | 608 | 4 | 6 |
21 | Spačal Gregor | Saubermacher Slovenija | 603 | 4 | 4 |
22 | Dajčman Aleš | Restavracija PAN | 602 | 4 | 4 |
23 | Voglar Zlatko | Restavracija PAN | 595 | 4 | 2 |
24 | Kolarič Monika | Radio-Tednik Ptuj | 594 | 4 | 4 |
25 | Janžekovič Martina | Boxmark Team | 591 | 4 | 4 |
26 | Merlak Robert | Talum | 589 | 4 | 2 |
27 | Kurež Robert | Dokl gostinstvo | 588 | 4 | 5 |
28 | Malek Franc | VGP Drava | 581 | 4 | 6 |
29 | Veršič Ida | VGP Drava | 580 | 4 | 6 |
30 | Vesenjak Peter | VGP Drava | 579 | 4 | 4 |
31 | Metličar Mojca | Boxmark Team | 579 | 4 | 2 |
32 | Žitnik Dean | Casino Poetovio | 561 | 4 | 2 |
33 | Kramar Timi | SAR Avtomatizacija | 559 | 4 | 2 |
34 | Mlakar Tomaž | Saubermacher Slovenija | 557 | 4 | 6 |
35 | Kajtezovič Nenad | Elektro Maribor | 556 | 4 | 1 |
36 | Turk Damjan | Casino Poetovio | 551 | 4 | 3 |
37 | Dajnko Sandi | Restavracija PAN | 550 | 4 | 8 |
38 | Sabina Osterc | Perutnina Ptuj | 546 | 4 | 6 |
39 | Kovačec Matjaž | Restavracija PAN | 546 | 4 | 2 |
40 | Simon Puc | Perutnina Ptuj | 541 | 4 | 5 |
41 | Ornik Vili | Elektro Maribor | 528 | 4 | 1 |
42 | Drinić Mario | Casino Poetovio | 527 | 4 | 2 |
43 | Starčič Tadej | Dokl gostinstvo | 517 | 4 | 4 |
44 | Žibrat Zvonko | Radio-Tednik Ptuj | 515 | 4 | 2 |
45 | Skuber Franjo | Talum | 504 | 4 | 0 |
46 | Andrej Zelenko | Perutnina Ptuj | 497 | 4 | 3 |
47 | Jančar Gabi | Boxmark Team | 487 | 4 | 2 |
48 | Habjanič Branko | Saubermacher Slovenija | 435 | 4 | 0 |